0

پارچه مناسب لباس زیر در فصل گرما :

به همان میزان که لباس در زندگی انسان دارای اهمیت هستند لباس زیر نیز اهمیت دارند.  انتخاب لباس زیر به موقعیت­‌هایی که آن را استفاده می­‌کنید نیز بستگی زیادی دارد.

 پارچه مناسب :

سال­‌ها قبل، تقریبا تمام لباس‌­های زیر از پارچه‌های بافته شده­‌ی طبیعی از قبیل لینن، ابریشم و نخ آماده می­‌شدند. از حدود جنگ جهانی دوم، با معرفی نایلون، تغییر در پارچه­‌های لباس زیر آغاز شد. زنان امریکایی با نایلون که در جوراب­‌ها به جای ابریشم ­به کار رفت، آشنا شدند. از این رو به بسیاری از مزایای نایلون از قبیل: کشش، راحتی، دوام، مراقبت آسان و دوام رنگ آن عادت کردند.

هنگام ورزش :

در هنگام ورزش مهم است که چه لباس زیری در با ست لباس ورزشی خود استفاده میکنید زیرا باید در هنگام ورزش لباس راحتی استفاده کنید که جاذب رطوبت باشد و بهترین آن لباس پنبه است .

 

لباس کشی :

مهم است که پارچه ی مورد استفاده دذر لباس زیر شما تا چه مقدار خاصیت کسشانی دارد و در هنگام استفاده در زیر بهترین تیشرت مردانه ی خود احساس ناراحتی نسبت به آن را نداشته باشید و خیلی گشاد و خیلی تنگ نباشد و سایزتان باشد.

 

احساس:

لباس­‌های زیر به پوست نزدیک هستند و در صورت سایش آن­‌ها به بدن، ناراحتی زیادی را به وجود می­‌آورند. از این رو با بخشی از پوست خود که حساس است، مثلا با گردن یا گونه­، پارچه را امتحان کنید. به آرامی پارچه را به گونه­‌ی خود بمالید تا میزان سایش و خارش پارچه را بسنجید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()