0

در هنگام خواب چه لباسی بپوشیم؟

معمولا همه با لباسی راحت ، شلوار کوتاه و..... آماده خواب می شوند تا در زمان استراحت راحت باشند. اما بر اساس حالت بدنتان ، باید جنس لباس خواب خود را طوری انتخاب کنید تا به هنگام شب اذیت نشوید . حال بر اساس ساختار استیل و هیکلتان به شما توصیه هایی را میکنیم تا خواب راحتی داشته باشید:

 

اگر شما دارای اندامی ظریف هستید و قد نسبتا کوتاهی هم دارید ، بهتر است که جنس لباس شما از ابریشم و یا از ساتن باشد و اگر دارای بالاتنه ظریف و کوچکی هستید بهتر است لباس خواب شما از ناحیه ی بالا و در قسمت قفسه سینه تان باز باشد و پوشش سختی نداشته باشد چون معمولا توصیه می شود به هنگام خواب لباسی بپوشید که از ناحیه ی قفسه باز باشد تا بتوانید به هنگام خواب به راحتی نفس بکشید و مشکلی در نفس کشیدنتان به وجود نیاید و حتما هنگام خواب لباس زیر خود را باز کنید تا راحت باشید.

اگر قد بلندی دارید اما لاغر هستید، می توانید از لباس هایی استفاده کنید که نسبت به لباس های خواب دارای جنسی کمی ضخیم تر باشد البته کمی و شما هم می توانید از لباس هایی استفاده کنید که دکلته باشند و بهتر است لباس هایی بپوشید که راه راه افقی و یا طرح های افقی دارند.

اگر چاق هستید و قدی کوتاه دارید ، از لباسی استفاده کنید که کمی ازادتر باشد زیرا شما نسبت به افراد گفته شده در بالا کمی چاق تر هستید اما نه خیلی گشاد که در این لباس گم شوید و در خواب لباس تان به دست و پایتان بپیچد.

اگر چاق هستید ولی قدی بلند دارید، بهتر است لباسی بپوشید که طرح و راه راهای عمودی داشته باشد و اگر پاهای خیلی بلندی دارید بهتر است شلوارک هایی کوتاه بپوشید تا قد بلند شما کمتر مشخص شود .

تولیدی لیندا پرشیا عرضه کننده انواع لباس خواب در بهترین جنس و کیفیت ، دارای رنگ بندی و مدل های مختلف است ، می توانید به صورت آنلاین خرید نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()